Vés al contingut (premeu Retorn)

Equips anteriors


Comissió Permanent (26/1/2019-6/3/2019).

Carme Sanmartí Roset (Universitat de Vic- Universitat Central de Catalunya)

Isabel Salamaña Beltrán (Universitat de Girona)
Enrico Mora (Universitat Autònoma de Barcelona)
Màrius Dominguez Amorós (Universitat de Barcelona)
Immaculada Pastor Gonsálbez (Universitat Rovira i Virgili)
Olga Pons Peregort (Universitat Politècnica de Catalunya)

Comissió Permanent (8/II/2013-26-I-2016)

Alejandra Aramayo García (Universitat de Vic)
Isabel Salamaña Serra (Universitat de Girona)
Aurora Leal García (Universitat Autònoma de Barcelona)
Núria Pumar Beltrán (Universitat de Barcelona)
Immaculada Pastor Gonsálbez (Universitat Rovira i Virgili)
Marta Tura Solvas (Universitat Politècnica de Catalunya)
Dolors Mayoral Arqué (Universitat de Lleida)

Comissió Permanent  (1/VII/2008 - 8/II/2013)

- Teresa Cabruja Ubach (Universitat de Girona)
- Montserrat Moreno Marimón (Universitat de Barcelona)
- Olga Pons Peregort (Universitat Politècnica de Catalunya)
- Teresa Torns (Universitat Autònoma de Barcelona)
- Carme Sanmartí Roset (Universitat de Vic)
- Aurora Leal García (Universitat Autònoma de Barcelona)
- Maria Prats Ferret (Universitat Autònoma de Barcelona)
- Encarna Bodelón González (Universitat Autònoma de Barcelona)

Equip Directiu 29/1/2010- 8/4/2014

Directora: Susanna Tavera García (Universitat de Barcelona)
Vicedirectora: Montserrat Sanmartí Roset (Universitat Rovira i Virgili)
Secretària: Elvira Altès  Rufias (Universitat Autònoma de Barcelona)

Equip Directiu  8/4/2014- 22/10/2015

Directora: Susanna Tavera García (Universitat de Barcelona)
Vicedirectora: Teresa Cabruja Ubach (Universitat de Girona)
Secretària: Teresa Torns Martín (Universitat Autònoma de Barcelona) fins 15 de maig de 2015 en el que la sustituix Encarna Bodelón González (Universitat Autònoma de Barcelona)

Equip directiu 22/10/2015 - 14/12/2018 [8/2/2019]

Directora: Núria Pumar Bertán (Universitat de Barcelona)
Vicedirectora: Teresa Cabruja Ubach (Universitat de Girona)
Secretària: Dolors Comas d'Argemir (Universitat Rovira i Virgili)

Comissió Gestora (8/2/2019-20/6/2019)

Carme Sanmartí Roset (Universitat de Vic- Universitat Central de Catalunya)
Immaculada Pastor Gonsálbez (Universitat Rovira i Virgili)
Núria Vergés Bosch (Universitat de Barcelona)